KHL 2018/2019 eredmények, meccsek állása, végeredmények

Jégkorong »Oroszország » KHL » 2018/2019

results
4
1534447383
0
fixtures
SA÷4¬~ZA÷OROSZORSZÁG: KHL¬ZEE÷v9k3aY5F¬ZB÷158¬ZY÷Oroszország¬ZC÷6aIbT6Xe¬ZD÷t¬ZE÷URtEEZYf¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷158_v9k3aY5F¬ZJ÷2¬ZL÷/jegkorong/oroszorszag/khl/¬ZX÷01Oroszország 011ország0000000000179000KHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Oroszország¬~AA÷0Y9tW0eE¬AD÷1535810400¬ADE÷1535810400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ak Barsz Kazany¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Ak Barsz Kazany¬JA÷GUR8PTHg¬WU÷ak-barsz-kazany¬WN÷SZK¬AF÷SZKA Szentpétervár¬JB÷UXVCOmXa¬WV÷szka-szentpetervar¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fe9pVKAK¬AD÷1535887800¬ADE÷1535887800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Traktor Cseljabinszk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRA¬AE÷Traktor Cseljabinszk¬JA÷CdLHN7n6¬WU÷traktor-cseljabinszk¬WN÷CSKA¬AF÷CSZKA Moszkva¬JB÷jmKLMR1C¬WV÷cszka-moszkva¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4t3Yyxsl¬AD÷1535889600¬ADE÷1535889600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Avtomobiliszt Jekatyerinburg¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AVT¬AE÷Avtomobiliszt Jekatyerinburg¬JA÷z1Zwk9dP¬WU÷avtomobiliszt-jekatyerinburg¬WN÷DRG¬AF÷Dinamo Riga¬JB÷CMQ5pT4t¬WV÷dinamo-riga¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rX1xyddf¬AD÷1535889600¬ADE÷1535889600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Metallurg Magnyitogorszk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MET¬AE÷Metallurg Magnyitogorszk¬JA÷6qQ9qmKn¬WU÷metallurg-magnyitogorszk¬WN÷SLO¬AF÷Slovan Bratislava¬JB÷pzPDr7Zh¬WV÷slovan-bratislava¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hWlLOIml¬AD÷1535896800¬ADE÷1535896800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dinamo Moszkva¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIN¬AE÷Dinamo Moszkva¬JA÷p8OqRtgb¬WU÷dinamo-moszkva¬WN÷SZA¬AF÷Szalavat Ufa¬JB÷ObNmQ084¬WV÷szalavat-ufa¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Yo8lUvQQ¬AD÷1535896800¬ADE÷1535896800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lokomotiv Jaroszlavl¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AVA¬AF÷Avangard Omszk¬JB÷zwsg4Joo¬WV÷avangard-omszk¬WM÷LOK¬AE÷Lokomotiv Jaroszlavl¬JA÷bDJPLoHI¬WU÷lokomotiv-jaroszlavl¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EujHPbYs¬AD÷1535896800¬ADE÷1535896800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Szeversztal Cserepovec¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SZE¬AE÷Szeversztal Cserepovec¬JA÷xrLyT2Oo¬WU÷szeversztal-cserepovec¬WN÷SZI¬AF÷Szibir Novoszibirszk¬JB÷joPuSMwh¬WV÷szibir-novoszibirszk¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷thsYLGX6¬AD÷1535896800¬ADE÷1535896800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Szpartak Moszkva¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SZP¬AE÷Szpartak Moszkva¬JA÷W4dXHxGp¬WU÷szpartak-moszkva¬WN÷AMU¬AF÷Amur Habarovszk¬JB÷AeeyHdVj¬WV÷amur-habarovszk¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zuKqZZQ6¬AD÷1535988600¬ADE÷1535988600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jokerit Helsinki¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOK¬AE÷Jokerit Helsinki¬JA÷zPHQu5JB¬WU÷jokerit-helsinki¬WN÷KRS¬AF÷Kunlun¬JB÷Y9zUvPYH¬WV÷red-star-kunlun¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xf1tzGB0¬AD÷1535990400¬ADE÷1535990400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ak Barsz Kazany¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DMN¬AF÷Dinamo Minszk¬JB÷t2IMto45¬WV÷dinamo-minszk¬WM÷BAR¬AE÷Ak Barsz Kazany¬JA÷2BJIsRla¬WU÷ak-barsz-kazany¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nglPNx3f¬AD÷1535990400¬ADE÷1535990400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nyeftehimik Nyizsnyekamszk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYE¬AE÷Nyeftehimik Nyizsnyekamszk¬JA÷tzIhPKNA¬WU÷nyefytehimik-nyizsnyekamszk¬WN÷POD¬AF÷Vityaz Podolszk¬JB÷KQGdOvwH¬WV÷vityaz-podolszk¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bTiTMdI0¬AD÷1535990400¬ADE÷1535990400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nyizsnyij Novgorod¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOV¬AE÷Nyizsnyij Novgorod¬JA÷EmG0NbhN¬WU÷nyizsnyij-novgorod¬WN÷SZK¬AF÷SZKA Szentpétervár¬JB÷QNJ4MI7T¬WV÷szka-szentpetervar¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KrtxLzmD¬AD÷1535992200¬ADE÷1535992200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷HK Szocsi¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOC¬AE÷HK Szocsi¬JA÷bBlJut8i¬WU÷hk-szocsi¬WN÷ADM¬AF÷Admiral Vlagyivosztok¬JB÷x2mNv0Nc¬WV÷vlagyivosztok¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8bZJqKPD¬AD÷1536069600¬ADE÷1536069600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Avtomobiliszt Jekatyerinburg¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AVT¬AE÷Avtomobiliszt Jekatyerinburg¬JA÷KQxSwKx4¬WU÷avtomobiliszt-jekatyerinburg¬WN÷CSKA¬AF÷CSZKA Moszkva¬JB÷YTtWxvhA¬WV÷cszka-moszkva¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷I39lYgtD¬AD÷1536069600¬ADE÷1536069600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Metallurg Magnyitogorszk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MET¬AE÷Metallurg Magnyitogorszk¬JA÷GYPYwqlO¬WU÷metallurg-magnyitogorszk¬WN÷DRG¬AF÷Dinamo Riga¬JB÷fPOxw33U¬WV÷dinamo-riga¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷df8hXDeJ¬AD÷1536069600¬ADE÷1536069600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Traktor Cseljabinszk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SLO¬AF÷Slovan Bratislava¬JB÷pl4nc6ln¬WV÷slovan-bratislava¬WM÷TRA¬AE÷Traktor Cseljabinszk¬JA÷6c5rbnZu¬WU÷traktor-cseljabinszk¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pOdmSift¬AD÷1536076800¬ADE÷1536076800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lokomotiv Jaroszlavl¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOK¬AE÷Lokomotiv Jaroszlavl¬JA÷Sjtzxb7G¬WU÷lokomotiv-jaroszlavl¬WN÷SZI¬AF÷Szibir Novoszibirszk¬JB÷6suvyIMM¬WV÷szibir-novoszibirszk¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SnnhRB9n¬AD÷1536076800¬ADE÷1536076800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Szeversztal Cserepovec¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SZE¬AE÷Szeversztal Cserepovec¬JA÷Y3BzzxxT¬WU÷szeversztal-cserepovec¬WN÷SZA¬AF÷Szalavat Ufa¬JB÷zDc2Vepp¬WV÷szalavat-ufa¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tjjdQVOh¬AD÷1536078600¬ADE÷1536078600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dinamo Moszkva¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIN¬AE÷Dinamo Moszkva¬JA÷UZd6UFaj¬WU÷dinamo-moszkva¬WN÷AVA¬AF÷Avangard Omszk¬JB÷rw1ATZEd¬WV÷avangard-omszk¬AW÷1¬AN÷n¬~
4
1534447383
775
Segítség: Ez a(z) KHL 2018/2019 eredményeinek oldala a Jégkorong/Oroszország szekcióban. KHL 2018/2019 livescore, részeredmények és végeredmények, KHL 2018/2019 eredmények és további információk - mindez megtalálható az Eredmenyek.com kínálatában. A(z) KHL 2018/2019 eredményei mellett több mint 100 jégkorong versenysorozat eredményeit követheted a világ több mint 15 országából az Eredmenyek.com oldalain. Kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a téged érdeklő versenysorozatot (bajnokság, kupa, egyéb versenysorozat). KHL 2018/2019 eredmények élőben, real-time frissítve.