KHL 2018/2019 eredmények, meccsek állása, végeredmények

Jégkorong Oroszország KHL2018/2019

results
SA÷4¬~ZA÷OROSZORSZÁG: KHL¬ZEE÷v9k3aY5F¬ZB÷158¬ZY÷Oroszország¬ZC÷6aIbT6Xe¬ZD÷t¬ZE÷URtEEZYf¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷158_v9k3aY5F¬ZJ÷2¬ZL÷/jegkorong/oroszorszag/khl/¬ZX÷01Oroszország 011ország0000000000186000KHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Oroszország¬~AA÷KlXgyO2j¬AD÷1544635800¬ADE÷1544635800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Slovan Bratislava¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SLO¬AE÷Slovan Bratislava¬JA÷G0G5PQkj¬WU÷slovan-bratislava¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷DRG¬AF÷Dinamo Riga¬JB÷U3K9Op5d¬WV÷dinamo-riga¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷jFSkx4mp¬AD÷1544614200¬ADE÷1544614200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kunlun¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KRS¬AE÷Kunlun¬JA÷WSvZUnSS¬WU÷hc-kunlun-red-star¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷BAR¬AF÷Barisz Asztana¬JB÷YyR0Q6zp¬WV÷barisz-asztana¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷IJqIQrDb¬AD÷1544545800¬ADE÷1544545800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dinamo Moszkva¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIN¬AE÷Dinamo Moszkva¬JA÷Kftd22PC¬WU÷dinamo-moszkva¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷SZE¬AF÷Szeversztal Cserepovec¬JB÷bou01MvJ¬WV÷szeversztal-cserepovec¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷l6tOtpuT¬AD÷1544545800¬ADE÷1544545800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jokerit Helsinki¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOK¬AE÷Jokerit Helsinki¬JA÷pCtRW8cG¬WU÷jokerit-helsinki¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷SZA¬AF÷Szalavat Ufa¬JB÷O2uVVSCM¬WV÷szalavat-ufa¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷6siJsQPM¬AD÷1544463000¬ADE÷1544463000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dinamo Riga¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRG¬AE÷Dinamo Riga¬JA÷lpmIYUS3¬WU÷dinamo-riga¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷BAR¬AF÷Ak Barsz Kazany¬JB÷2miMXlrA¬WV÷ak-barsz-kazany¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷hvmFr6AG¬AD÷1544459400¬ADE÷1544459400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dinamo Minszk¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DMN¬AE÷Dinamo Minszk¬JA÷GWlAzibi¬WU÷dinamo-minszk¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷POD¬AF÷Vityaz Podolszk¬JB÷fNmEZADc¬WV÷vityaz-podolszk¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷8GrXKm0J¬AD÷1544459400¬ADE÷1544459400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dinamo Moszkva¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIN¬AE÷Dinamo Moszkva¬JA÷2whFEu1i¬WU÷dinamo-moszkva¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷SZK¬AF÷SZKA Szentpétervár¬JB÷GtdJDaGc¬WV÷szka-szentpetervar¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷Cl9DTu4J¬AD÷1544459400¬ADE÷1544459400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷HK Szocsi¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOC¬AE÷HK Szocsi¬JA÷b5oOCJV3¬WU÷hk-szocsi¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷NYE¬AF÷Nyeftehimik Nyizsnyekamszk¬JB÷xdpSBwoA¬WV÷nyefytehimik-nyizsnyekamszk¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷fDvTLTpD¬AD÷1544459400¬ADE÷1544459400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nyizsnyij Novgorod¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOV¬AE÷Nyizsnyij Novgorod¬JA÷Aq5Tjx9p¬WU÷nyizsnyij-novgorod¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷LOK¬AF÷Lokomotiv Jaroszlavl¬JB÷lz4XkdOj¬WV÷lokomotiv-jaroszlavl¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷MatLNkG0¬AD÷1544450400¬ADE÷1544450400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Avtomobiliszt Jekatyerinburg¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SZP¬AF÷Szpartak Moszkva¬JB÷CzCaAQ95¬WV÷szpartak-moszkva¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬WM÷AVT¬AE÷Avtomobiliszt Jekatyerinburg¬JA÷bX7eB6fa¬WU÷avtomobiliszt-jekatyerinburg¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷2¬AW÷1¬~AA÷0juPM9V6¬AD÷1544450400¬ADE÷1544450400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Metallurg Magnyitogorszk¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MET¬AE÷Metallurg Magnyitogorszk¬JA÷6cB39pPB¬WU÷metallurg-magnyitogorszk¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷AVA¬AF÷Avangard Omszk¬JB÷plA784vI¬WV÷avangard-omszk¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬AW÷1¬~AA÷bHmBqneA¬AD÷1544434200¬ADE÷1544434200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Amur Habarovszk¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AMU¬AE÷Amur Habarovszk¬JA÷0O6NCm6p¬WU÷amur-habarovszk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷BAR¬AF÷Barisz Asztana¬JB÷vF5RB7Lj¬WV÷barisz-asztana¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷4OoGOV0f¬AD÷1544365800¬ADE÷1544365800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CSZKA Moszkva¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSKA¬AE÷CSZKA Moszkva¬JA÷xIJnDSPn¬WU÷cszka-moszkva¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷SZA¬AF÷Szalavat Ufa¬JB÷G8IjCnug¬WV÷szalavat-ufa¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬~AA÷KQl7pSu4¬AD÷1544365800¬ADE÷1544365800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Szeversztal Cserepovec¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SZE¬AE÷Szeversztal Cserepovec¬JA÷pb1hI9rN¬WU÷szeversztal-cserepovec¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬WN÷JOK¬AF÷Jokerit Helsinki¬JB÷rqKeHTcT¬WV÷jokerit-helsinki¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷2¬AW÷1¬~AA÷h4IAo8Qc¬AD÷1544356800¬ADE÷1544356800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Avtomobiliszt Jekatyerinburg¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AVT¬AE÷Avtomobiliszt Jekatyerinburg¬JA÷OrDqKVDA¬WU÷avtomobiliszt-jekatyerinburg¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷2¬WN÷KRS¬AF÷Kunlun¬JB÷2ZBmJkTG¬WV÷hc-kunlun-red-star¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬~
4
1544755781
470
fixtures
SA÷4¬~ZA÷OROSZORSZÁG: KHL¬ZEE÷v9k3aY5F¬ZB÷158¬ZY÷Oroszország¬ZC÷6aIbT6Xe¬ZD÷t¬ZE÷URtEEZYf¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷158_v9k3aY5F¬ZJ÷2¬ZL÷/jegkorong/oroszorszag/khl/¬ZX÷01Oroszország 011ország0000000000186000KHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Oroszország¬~AA÷buWczrId¬AD÷1545046200¬ADE÷1545046200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kunlun¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KRS¬AE÷Kunlun¬JA÷r78imUsc¬WU÷hc-kunlun-red-star¬WN÷AMU¬AF÷Amur Habarovszk¬JB÷Mc7enlc3¬WV÷amur-habarovszk¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷ju8HSaJP¬AD÷1545062400¬ADE÷1545062400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ak Barsz Kazany¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Ak Barsz Kazany¬JA÷6VlWAc0G¬WU÷ak-barsz-kazany¬WN÷AVT¬AF÷Avtomobiliszt Jekatyerinburg¬JB÷pMmzAHFM¬WV÷avtomobiliszt-jekatyerinburg¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷MNfqOJRt¬AD÷1545062400¬ADE÷1545062400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nyeftehimik Nyizsnyekamszk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYE¬AE÷Nyeftehimik Nyizsnyekamszk¬JA÷Spwu9yVS¬WU÷nyefytehimik-nyizsnyekamszk¬WN÷TRA¬AF÷Traktor Cseljabinszk¬JB÷2wU64ewp¬WV÷traktor-cseljabinszk¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0EgmNwsm¬AD÷1545062400¬ADE÷1545062400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nyizsnyij Novgorod¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOV¬AE÷Nyizsnyij Novgorod¬JA÷d0TA3Fhj¬WU÷nyizsnyij-novgorod¬WN÷MET¬AF÷Metallurg Magnyitogorszk¬JB÷ziSE2Z7d¬WV÷metallurg-magnyitogorszk¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷QNqlyFyt¬AD÷1545064200¬ADE÷1545064200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Avangard Omszk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AVA¬AE÷Avangard Omszk¬JA÷jJWNYYMQ¬WU÷avangard-omszk¬WN÷JOK¬AF÷Jokerit Helsinki¬JB÷SvOkUhVs¬WV÷jokerit-helsinki¬AM÷Másik csapat stadionjában lejátszott meccs.¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷dtmdLHBa¬AD÷1545125400¬ADE÷1545125400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Admiral Vlagyivosztok¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADM¬AE÷Admiral Vlagyivosztok¬JA÷pM95PdF9¬WU÷vlagyivosztok¬WN÷DIN¬AF÷Dinamo Moszkva¬JB÷bPD9OGUF¬WV÷dinamo-moszkva¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷8jBfzQX2¬AD÷1545130800¬ADE÷1545130800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Barisz Asztana¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Barisz Asztana¬JA÷Cn08qnsM¬WU÷barisz-asztana¬WN÷SZE¬AF÷Szeversztal Cserepovec¬JB÷OM3Cr6dS¬WV÷szeversztal-cserepovec¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷dG7jy6Id¬AD÷1545132600¬ADE÷1545132600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kunlun¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KRS¬AE÷Kunlun¬JA÷vZ10o8C9¬WU÷hc-kunlun-red-star¬WN÷AMU¬AF÷Amur Habarovszk¬JB÷IP04pSRF¬WV÷amur-habarovszk¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷j3n0KyR5¬AD÷1545136200¬ADE÷1545136200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Szibir Novoszibirszk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SZI¬AE÷Szibir Novoszibirszk¬JA÷tl3ENzpM¬WU÷szibir-novoszibirszk¬WN÷LOK¬AF÷Lokomotiv Jaroszlavl¬JB÷Kv2IMfaS¬WV÷lokomotiv-jaroszlavl¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷bu47XNHL¬AD÷1545150600¬ADE÷1545150600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dinamo Minszk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DMN¬AE÷Dinamo Minszk¬JA÷IPMZa7R2¬WU÷dinamo-minszk¬WN÷DRG¬AF÷Dinamo Riga¬JB÷WSQwaRt9¬WV÷dinamo-riga¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷Ugo4JetC¬AD÷1545150600¬ADE÷1545150600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷HK Szocsi¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SZA¬AF÷Szalavat Ufa¬JB÷UDmlHYMk¬WV÷szalavat-ufa¬WM÷SOC¬AE÷HK Szocsi¬JA÷jNlpIE7q¬WU÷hk-szocsi¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷2DAbZqm9¬AD÷1545150600¬ADE÷1545150600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷SZKA Szentpétervár¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SZK¬AE÷SZKA Szentpétervár¬JA÷U3tuvQ4q¬WU÷szka-szentpetervar¬WN÷SLO¬AF÷Slovan Bratislava¬JB÷8fuqwpKk¬WV÷slovan-bratislava¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷t492Y32F¬AD÷1545150600¬ADE÷1545150600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Szpartak Moszkva¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SZP¬AE÷Szpartak Moszkva¬JA÷xUqmx4Ze¬WU÷szpartak-moszkva¬WN÷JOK¬AF÷Jokerit Helsinki¬JB÷GKriyOl2¬WV÷jokerit-helsinki¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rwqhMcdg¬AD÷1545150600¬ADE÷1545150600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vityaz Podolszk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POD¬AE÷Vityaz Podolszk¬JA÷C8BcRIpc¬WU÷vityaz-podolszk¬WN÷CSKA¬AF÷CSZKA Moszkva¬JB÷jaA1Qx03¬WV÷cszka-moszkva¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷nVu9IFeI¬AD÷1545235200¬ADE÷1545235200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ak Barsz Kazany¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Ak Barsz Kazany¬JA÷CxwgGhxd¬WU÷ak-barsz-kazany¬WN÷MET¬AF÷Metallurg Magnyitogorszk¬JB÷QuscFCi2¬WV÷metallurg-magnyitogorszk¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QLvDHZAO¬AD÷1545235200¬ADE÷1545235200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nyeftehimik Nyizsnyekamszk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYE¬AE÷Nyeftehimik Nyizsnyekamszk¬JA÷vqVvvdU2¬WU÷nyefytehimik-nyizsnyekamszk¬WN÷AVT¬AF÷Avtomobiliszt Jekatyerinburg¬JB÷IZTrwGq9¬WV÷avtomobiliszt-jekatyerinburg¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vPSftJmP¬AD÷1545235200¬ADE÷1545235200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nyizsnyij Novgorod¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TRA¬AF÷Traktor Cseljabinszk¬JB÷E1NiyfEL¬WV÷traktor-cseljabinszk¬WM÷NOV¬AE÷Nyizsnyij Novgorod¬JA÷zBOmxzaF¬WU÷nyizsnyij-novgorod¬AW÷1¬AN÷n¬~
4
1544755781
305
Segítség: Ez a(z) KHL 2018/2019 eredményeinek oldala a Jégkorong/Oroszország szekcióban. KHL 2018/2019 livescore, részeredmények és végeredmények, KHL 2018/2019 eredmények és további információk - mindez megtalálható az Eredmenyek.com kínálatában. A(z) KHL 2018/2019 eredményei mellett több mint 100 jégkorong versenysorozat eredményeit követheted a világ több mint 15 országából az Eredmenyek.com oldalain. Kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a téged érdeklő versenysorozatot (bajnokság, kupa, egyéb versenysorozat). KHL 2018/2019 eredmények élőben, real-time frissítve.
Következő meccsek: 17.12. Kunlun - Amur Habarovszk, Ak Barsz Kazany - Avtomobiliszt Jekatyerinburg, Nyeftehimik Nyizsnyekamszk - Traktor Cseljabinszk, Nyizsnyij Novgorod - Metallurg Magnyitogorszk, Avangard Omszk - Jokerit Helsinki, 18.12. Admiral Vlagyivosztok - Dinamo Moszkva, Barisz Asztana - Szeversztal Cserepovec, Kunlun - Amur Habarovszk, Szibir Novoszibirszk - Lokomotiv Jaroszlavl, Dinamo Minszk - Dinamo Riga, HK Szocsi - Szalavat Ufa, SZKA Szentpétervár - Slovan Bratislava. Kövesd nálunk KHL 2018/2019 livescore, eredmények, meccsek és KHL tabella.
Mobilalkalmazások
Mobilalkalmazásunkat a telefonodra optimalizáltuk. Töltsd le ingyen!