KHL 2018/2019 menetrend, KHL 2018/2019 sorsolás, következő meccsek

Jégkorong Oroszország KHL2018/2019

Loading...
fixtures
SA÷4¬~ZA÷OROSZORSZÁG: KHL¬ZEE÷v9k3aY5F¬ZB÷158¬ZY÷Oroszország¬ZC÷6aIbT6Xe¬ZD÷t¬ZE÷URtEEZYf¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷158_v9k3aY5F¬ZJ÷2¬ZL÷/jegkorong/oroszorszag/khl/¬ZX÷01Oroszország 011ország0000000000186000KHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Oroszország¬~AA÷UwDAgWAj¬AD÷1550655000¬ADE÷1550655000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Amur Habarovszk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AMU¬AE÷Amur Habarovszk¬JA÷QojMBrfP¬WU÷amur-habarovszk¬WN÷BAR¬AF÷Barisz Asztana¬JB÷27sl722t¬WV÷barisz-asztana¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker=[5,16,38]","IO":21,"BN":"bet365","BI":16,"BT":"Geo restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours."},{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker=[5,16,38]","BN":"Unibet","BI":5,"IO":0}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16|5¬~AA÷rs1hIFmi¬AD÷1550662200¬ADE÷1550662200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kunlun¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KRS¬AE÷Kunlun¬JA÷pWWh6MHn¬WU÷hc-kunlun-red-star¬WN÷ADM¬AF÷Admiral Vlagyivosztok¬JB÷OMVd5tXh¬WV÷vlagyivosztok¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker=[5,16,38]","IO":21,"BN":"bet365","BI":16,"BT":"Geo restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours."},{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker=[5,16,38]","BN":"Unibet","BI":5,"IO":0}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16|5¬~AA÷2RJANe7t¬AD÷1550665800¬ADE÷1550665800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Szibir Novoszibirszk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SZI¬AE÷Szibir Novoszibirszk¬JA÷0C65Kr2G¬WU÷szibir-novoszibirszk¬WN÷AVT¬AF÷Avtomobiliszt Jekatyerinburg¬JB÷EFA9J2HM¬WV÷avtomobiliszt-jekatyerinburg¬AW÷1¬AN÷n¬MW÷5¬~AA÷pj9FMFMn¬AD÷1550671200¬ADE÷1550671200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Szalavat Ufa¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SZA¬AE÷Szalavat Ufa¬JA÷dv0EIMWS¬WU÷szalavat-ufa¬WN÷BAR¬AF÷Ak Barsz Kazany¬JB÷bmntEtup¬WV÷ak-barsz-kazany¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker=[5,16,38]","IO":21,"BN":"bet365","BI":16,"BT":"Geo restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours."},{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker=[5,16,38]","BN":"Unibet","BI":5,"IO":0}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16|5¬~AA÷Ot8JLZyg¬AD÷1550678400¬ADE÷1550678400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nyeftehimik Nyizsnyekamszk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYE¬AE÷Nyeftehimik Nyizsnyekamszk¬JA÷SMjpD0fj¬WU÷nyefytehimik-nyizsnyekamszk¬WN÷SZK¬AF÷SZKA Szentpétervár¬JB÷6DklCK9d¬WV÷szka-szentpetervar¬AW÷1¬AN÷n¬MW÷5¬~AA÷Q5SrSyaP¬AD÷1550678400¬ADE÷1550678400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nyizsnyij Novgorod¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TRA¬AF÷Traktor Cseljabinszk¬JB÷6k71LOnA¬WV÷traktor-cseljabinszk¬WM÷NOV¬AE÷Nyizsnyij Novgorod¬JA÷Sb8cM4X3¬WU÷nyizsnyij-novgorod¬AW÷1¬AN÷n¬MW÷5¬~AA÷MXadHZ2c¬AD÷1550678400¬ADE÷1550678400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Szeversztal Cserepovec¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SZE¬AE÷Szeversztal Cserepovec¬JA÷WnV040na¬WU÷szeversztal-cserepovec¬WN÷DRG¬AF÷Dinamo Riga¬JB÷AwU43K15¬WV÷dinamo-riga¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker=[5,16,38]","IO":21,"BN":"bet365","BI":16,"BT":"Geo restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours."},{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker=[5,16,38]","BN":"Unibet","BI":5,"IO":0}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16|5¬~AA÷25ji69fd¬AD÷1550680200¬ADE÷1550680200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CSZKA Moszkva¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSKA¬AE÷CSZKA Moszkva¬JA÷CKV8XbGo¬WU÷cszka-moszkva¬WN÷LOK¬AF÷Lokomotiv Jaroszlavl¬JB÷jBUCWIVi¬WV÷lokomotiv-jaroszlavl¬AW÷1¬AN÷n¬MW÷5¬~AA÷fumq8VPq¬AD÷1550680200¬ADE÷1550680200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dinamo Moszkva¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIN¬AE÷Dinamo Moszkva¬JA÷0t2jFH0H¬WU÷dinamo-moszkva¬WN÷MET¬AF÷Metallurg Magnyitogorszk¬JB÷vX0fEyGN¬WV÷metallurg-magnyitogorszk¬AW÷1¬AN÷n¬MW÷5¬~AA÷OEim7kuj¬AD÷1550680200¬ADE÷1550680200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷HK Szocsi¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOC¬AE÷HK Szocsi¬JA÷MejaDeVT¬WU÷hk-szocsi¬WN÷SZP¬AF÷Szpartak Moszkva¬JB÷bHsR8Fwo¬WV÷szpartak-moszkva¬AW÷1¬AN÷n¬MW÷5¬~AA÷tCwJK89k¬AD÷1550680200¬ADE÷1550680200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jokerit Helsinki¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOK¬AE÷Jokerit Helsinki¬JA÷phQXNoqk¬WU÷jokerit-helsinki¬WN÷SLO¬AF÷Slovan Bratislava¬JB÷beUyN5be¬WV÷slovan-bratislava¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker=[5,16,38]","IO":21,"BN":"bet365","BI":16,"BT":"Geo restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours."},{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker=[5,16,38]","BN":"Unibet","BI":5,"IO":0}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16|5¬~AA÷v9f1GgI3¬AD÷1550680200¬ADE÷1550680200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vityaz Podolszk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POD¬AE÷Vityaz Podolszk¬JA÷h2J92vHB¬WU÷vityaz-podolszk¬WN÷DMN¬AF÷Dinamo Minszk¬JB÷65ND1bWH¬WV÷dinamo-minszk¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker=[5,16,38]","IO":21,"BN":"bet365","BI":16,"BT":"Geo restrictions apply. Funded account required or to have placed a bet in the last 24 hours."},{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-4bEwvAXc.png?bookmaker=[5,16,38]","BN":"Unibet","BI":5,"IO":0}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16|5¬~AA÷4AUZUhXd¬AD÷1550826000¬ADE÷1550826000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Admiral Vlagyivosztok¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADM¬AE÷Admiral Vlagyivosztok¬JA÷WMoAVxob¬WU÷vlagyivosztok¬WN÷AMU¬AF÷Amur Habarovszk¬JB÷ADpEUd04¬WV÷amur-habarovszk¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OzTNJSOe¬AD÷1550835000¬ADE÷1550835000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kunlun¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KRS¬AE÷Kunlun¬JA÷tKJtMPD1¬WU÷hc-kunlun-red-star¬WN÷BAR¬AF÷Barisz Asztana¬JB÷KAIpLqT7¬WV÷barisz-asztana¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CzYsTW19¬AD÷1550844000¬ADE÷1550844000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Metallurg Magnyitogorszk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAR¬AF÷Ak Barsz Kazany¬JB÷xS0fASEk¬WV÷ak-barsz-kazany¬WM÷MET¬AE÷Metallurg Magnyitogorszk¬JA÷by2jB8aq¬WU÷metallurg-magnyitogorszk¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jRWoSjHF¬AD÷1550844000¬ADE÷1550844000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Traktor Cseljabinszk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRA¬AE÷Traktor Cseljabinszk¬JA÷615b9nUe¬WU÷traktor-cseljabinszk¬WN÷SZK¬AF÷SZKA Szentpétervár¬JB÷ph4286q2¬WV÷szka-szentpetervar¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WxlqRAWL¬AD÷1550851200¬ADE÷1550851200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Szeversztal Cserepovec¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SZE¬AE÷Szeversztal Cserepovec¬JA÷ncroXkM2¬WU÷szeversztal-cserepovec¬WN÷SZP¬AF÷Szpartak Moszkva¬JB÷bXokW9y9¬WV÷szpartak-moszkva¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IDYwUCn3¬AD÷1550853000¬ADE÷1550853000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Avangard Omszk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AVA¬AE÷Avangard Omszk¬JA÷4zpITGFA¬WU÷avangard-omszk¬WN÷SZI¬AF÷Szibir Novoszibirszk¬JB÷IwlMSzVG¬WV÷szibir-novoszibirszk¬AM÷Másik csapat stadionjában lejátszott meccs.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jsL9sWG2¬AD÷1550853000¬ADE÷1550853000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CSZKA Moszkva¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSKA¬AE÷CSZKA Moszkva¬JA÷fsAzr7zL¬WU÷cszka-moszkva¬WN÷DRG¬AF÷Dinamo Riga¬JB÷8pEvsRkR¬WV÷dinamo-riga¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷S8ZELlfq¬AD÷1550853000¬ADE÷1550853000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dinamo Moszkva¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIN¬AE÷Dinamo Moszkva¬JA÷lMv2T7LR¬WU÷dinamo-moszkva¬WN÷NOV¬AF÷Nyizsnyij Novgorod¬JB÷jVQTORTr¬WV÷nyizsnyij-novgorod¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2RRRInv2¬AD÷1550853000¬ADE÷1550853000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷HK Szocsi¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOC¬AE÷HK Szocsi¬JA÷YRLRqT58¬WU÷hk-szocsi¬WN÷SLO¬AF÷Slovan Bratislava¬JB÷CIKVrmLE¬WV÷slovan-bratislava¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UXJDtjW8¬AD÷1550853000¬ADE÷1550853000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jokerit Helsinki¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOK¬AE÷Jokerit Helsinki¬JA÷QP06xobr¬WU÷jokerit-helsinki¬WN÷DMN¬AF÷Dinamo Minszk¬JB÷4GaAy5Dl¬WV÷dinamo-minszk¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ATnmQUoS¬AD÷1550853000¬ADE÷1550853000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vityaz Podolszk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AVT¬AF÷Avtomobiliszt Jekatyerinburg¬JB÷WppcUm6L¬WV÷avtomobiliszt-jekatyerinburg¬WM÷POD¬AE÷Vityaz Podolszk¬JA÷hfogVTjF¬WU÷vityaz-podolszk¬AW÷1¬AN÷n¬~
4
1550546480
169
23
Itt megtalálhatod a(z) KHL 2018/2019 sorsolását, a holnapi meccseket és a teljes KHL 2018/2019 szezon menetrendjét. Az Eredmenyek.com oldalain megtalálhatóak a(z) KHL 2018/2019 meccsei, élő eredménykövetés, végeredmények, a meccsek állása, egymás elleni statiszikák és az oddsok összehasonlítása. A(z) KHL 2018/2019 meccsei mellett további több mint 30 sportág több mint 5000 versenysorozatának eredményeit is megtalálhatod az Eredmenyek.com oldalain.
Továbbiak
Mobilalkalmazások
Mobilalkalmazásunkat a telefonodra optimalizáltuk. Töltsd le ingyen!