Jégkorong »Világ » Barátságos mérkőzés » 2018

Barátságos mérkőzés
Loading ...
results
SA÷4¬~ZA÷VILÁG: Barátságos mérkőzés¬ZEE÷GOXPKtYh¬ZB÷8¬ZY÷Világ¬ZC÷EaGyMh2B¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_GOXPKtYh¬ZJ÷2¬ZL÷/jegkorong/vilag/baratsagos-merkozes/¬ZX÷01Világ 005......0040000000169000Barátságos m019rkőzés000¬ZCC÷0¬ZAF÷Világ¬~AA÷63Sk5JVA¬AD÷1518966000¬ADE÷1518966000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Davos (Sui)¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAV¬AE÷Davos (Sui)¬JA÷f7o57gaH¬WU÷davos¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷TRI¬AF÷Trinec (Cze)¬JB÷6sk96DEN¬WV÷trinec¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷EcVZ48sk¬AD÷1518962400¬ADE÷1518962400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lokomotiv Jaroszlavl (Rus)¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOK¬AE÷Lokomotiv Jaroszlavl (Rus)¬JA÷6ROf7GFC¬WU÷lokomotiv-jaroszlavl¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷AVA¬AF÷Avangard Omszk (Rus)¬JB÷pINb6zVI¬WV÷avangard-omszk¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷0jkaBA4L¬AD÷1518847200¬ADE÷1518847200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Szahalin (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAK¬AE÷Szahalin (Rus)¬JA÷b306T6WE¬WU÷sakhalin¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷ADM¬AF÷Admiral Vlagyivosztok (Rus)¬JB÷zTNZBv1s¬WV÷vlagyivosztok¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷lfnvOoal¬AD÷1518808500¬ADE÷1518808500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷München (Ger)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MUN¬AE÷München (Ger)¬JA÷xIXdk4gk¬WU÷munchen¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷KLO¬AF÷Kloten (Sui)¬JB÷lhy1lO8e¬WV÷kloten¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷KzWV5lSr¬AD÷1518807600¬ADE÷1518807600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Davos (Sui)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAV¬AE÷Davos (Sui)¬JA÷AaVo9xo0¬WU÷davos¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷MET¬AF÷Metallurg Magnyitogorszk (Rus)¬JB÷ljUk8d06¬WV÷metallurg-magnyitogorszk¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷WIyqN5Ef¬AD÷1518804000¬ADE÷1518804000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Straubing (Ger)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STR¬AE÷Straubing (Ger)¬JA÷rFz5mrO1¬WU÷straubing¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷FRI¬AF÷Fribourg (Sui)¬JB÷M5Z8n2w8¬WV÷fribourg¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷MajeCjkF¬AD÷1518802200¬ADE÷1518802200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Sparta Praha (Cze)¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPA¬AE÷Sparta Praha (Cze)¬JA÷jwcbVS12¬WU÷sparta-praha¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷5¬AT÷4¬BI÷1¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷DIN¬AF÷Dinamo Moszkva (Rus)¬JB÷UTe2UnH8¬WV÷dinamo-moszkva¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷4¬BJ÷0¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷rFv4AUJR¬AD÷1518793200¬ADE÷1518793200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Dinamo Riga (Lat)¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRG¬AE÷Dinamo Riga (Lat)¬JA÷IiDvBbGm¬WU÷dinamo-riga¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BG÷0¬BI÷0¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷TRI¬AF÷Trinec (Cze)¬JB÷GxWsAIVg¬WV÷trinec¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷00A8kW95¬AD÷1518721200¬ADE÷1518721200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Metallurg Magnyitogorszk (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MET¬AE÷Metallurg Magnyitogorszk (Rus)¬JA÷lvhgAiIG¬WU÷metallurg-magnyitogorszk¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷DRG¬AF÷Dinamo Riga (Lat)¬JB÷r1ic9BXM¬WV÷dinamo-riga¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷jZf5WplF¬AD÷1518720300¬ADE÷1518720300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zürich Lions (Sui)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ZUG¬AF÷Zug (Sui)¬JB÷I5QV0cV5¬WV÷zug¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷0¬WM÷ZUR¬AE÷Zürich Lions (Sui)¬JA÷OrRR1wGa¬WU÷zurich-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷3¬AN÷n¬~AA÷8A50XQY8¬AD÷1518719400¬ADE÷1518719400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lugano (Sui)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUG¬AE÷Lugano (Sui)¬JA÷SGXI3aom¬WU÷lugano¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷PLZ¬AF÷Plzen (Cze)¬JB÷AuNN2J0g¬WV÷plzen¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷0nVZzXfC¬AD÷1518633900¬ADE÷1518633900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Langnau (Sui)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BIE¬AF÷Biel (Sui)¬JB÷vXKgSALB¬WV÷biel¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷0¬WM÷LAN¬AE÷Langnau (Sui)¬JA÷MeQlTj65¬WU÷langnau-tigers¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬AN÷n¬~AA÷MZ60HcRs¬AD÷1518625800¬ADE÷1518625800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chomutov (Cze)¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHO¬AE÷Chomutov (Cze)¬JA÷ravrVf4o¬WU÷chomutov¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷DIN¬AF÷Dinamo Moszkva (Rus)¬JB÷MkwnUEJi¬WV÷dinamo-moszkva¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷xneDJYvE¬AD÷1518625800¬ADE÷1518625800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jihlava (Cze)¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIH¬AE÷Jihlava (Cze)¬JA÷25AdkTbN¬WU÷jihlava¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷AMU¬AF÷Amur Habarovszk (Rus)¬JB÷td90lmET¬WV÷amur-habarovszk¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~
4
1519035315
22
fixtures
SA÷4¬~ZA÷VILÁG: Barátságos mérkőzés¬ZEE÷GOXPKtYh¬ZB÷8¬ZY÷Világ¬ZC÷EaGyMh2B¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_GOXPKtYh¬ZJ÷2¬ZL÷/jegkorong/vilag/baratsagos-merkozes/¬ZX÷01Világ 005......0040000000169000Barátságos m019rkőzés000¬ZCC÷0¬ZAF÷Világ¬~AA÷00M4Oarn¬AD÷1519050600¬ADE÷1519050600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Szalavat Ufa (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SZA¬AE÷Szalavat Ufa (Rus)¬JA÷rB4SZL4C¬WU÷szalavat-ufa¬WN÷NYE¬AF÷Nyefytehimik Nyizsnyekamszk (Rus)¬JB÷xY3WYuKI¬WV÷nyefytehimik-nyizsnyekamszk¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷IyH9NJch¬AD÷1519054200¬ADE÷1519054200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lokomotiv Jaroszlavl (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOK¬AE÷Lokomotiv Jaroszlavl (Rus)¬JA÷EcRaHDlo¬WU÷lokomotiv-jaroszlavl¬WN÷SZE¬AF÷Szeversztal Cserepovec (Rus)¬JB÷jFArtcRo¬WV÷szeversztal-cserepovec¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷4hJLKHsB¬AD÷1519120800¬ADE÷1519120800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dinamo Moszkva (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIN¬AE÷Dinamo Moszkva (Rus)¬JA÷bo13yZuH¬WU÷dinamo-moszkva¬WN÷BAR¬AF÷Ak Barsz Kazany (Rus)¬JB÷6B07zgeN¬WV÷ak-barsz-kazany¬AN÷n¬~AA÷nH8QJycH¬AD÷1519124400¬ADE÷1519124400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vityaz Podolszk (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POD¬AE÷Vityaz Podolszk (Rus)¬JA÷p2aBZCAT¬WU÷vityaz-podolszk¬WN÷TRA¬AF÷Traktor Cseljabinszk (Rus)¬JB÷jqxvVWIp¬WV÷traktor-cseljabinszk¬AN÷n¬~AA÷jkFHLcS4¬AD÷1519126200¬ADE÷1519126200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mlada Boleslav (Cze)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PAR¬AF÷Pardubice (Cze)¬JB÷Kf2axFQA¬WV÷pardubice¬WM÷MLA¬AE÷Mlada Boleslav (Cze)¬JA÷xWCfweB4¬WU÷mlada-boleslav¬AN÷n¬~AA÷QmZZR9DC¬AD÷1519142400¬ADE÷1519142400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mountfield HK (Cze)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TRE¬AF÷Trencin (Svk)¬JB÷Ao27fl6F¬WV÷trencin¬WM÷MOU¬AE÷Mountfield HK (Cze)¬JA÷Wf33eUj9¬WU÷mountfield-hk¬AN÷n¬~AA÷Ot6HTiJk¬AD÷1519146000¬ADE÷1519146000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kometa Brno (Cze)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KOM¬AE÷Kometa Brno (Cze)¬JA÷vgIHhjx0¬WU÷kometa-brno¬WN÷SOC¬AF÷HK Szocsi (Rus)¬JB÷YFHLiAi6¬WV÷hk-szocsi¬AN÷n¬~AA÷Q77UIeCN¬AD÷1519200000¬ADE÷1519200000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Szalavat Ufa (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SZA¬AE÷Szalavat Ufa (Rus)¬JA÷4ntrUjYj¬WU÷szalavat-ufa¬WN÷NYE¬AF÷Nyefytehimik Nyizsnyekamszk (Rus)¬JB÷IkUPhzBi¬WV÷nyefytehimik-nyizsnyekamszk¬AN÷n¬~AA÷YX6YHFRT¬AD÷1519228800¬ADE÷1519228800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CSZKA Moszkva (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSKA¬AE÷CSZKA Moszkva (Rus)¬JA÷dtTTifQc¬WU÷cszka-moszkva¬WN÷BAR¬AF÷Ak Barsz Kazany (Rus)¬JB÷EHNYjEu4¬WV÷ak-barsz-kazany¬AN÷n¬~AA÷x2mXPrGd¬AD÷1519403400¬ADE÷1519403400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mountfield HK (Cze)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOU¬AE÷Mountfield HK (Cze)¬JA÷MLXraD0H¬WU÷mountfield-hk¬WN÷EIS¬AF÷Eisbären Berlin (Ger)¬JB÷zPymbXFN¬WV÷eisbaren-berlin¬AN÷n¬~~
4
1519035315
10
Segítség: Ez a(z) Barátságos mérkőzés 2018 eredményeinek oldala a Jégkorong/Világ szekcióban. Barátságos mérkőzés 2018 livescore, részeredmények és végeredmények, Barátságos mérkőzés 2018 eredmények és további információk - mindez megtalálható az Eredmenyek.com kínálatában. A(z) Barátságos mérkőzés 2018 eredményei mellett több mint 100 jégkorong versenysorozat eredményeit követheted a világ több mint 15 országából az Eredmenyek.com oldalain. Kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a téged érdeklő versenysorozatot (bajnokság, kupa, egyéb versenysorozat). Barátságos mérkőzés 2018 eredmények élőben, real-time frissítve.