Jégkorong »USA » ECHL » 2017/2018

results
SA÷4¬~ZA÷USA: ECHL¬ZEE÷fezk27hp¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷0nkKMwS4¬ZD÷p¬ZE÷IRHyT9Vp¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_fezk27hp¬ZJ÷2¬ZL÷/jegkorong/usa/echl/¬ZX÷01USA 003......0020000000169000ECHL 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷KWJVVfM1¬AD÷1511575800¬ADE÷1511575800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Idaho¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IDA¬AE÷Idaho¬JA÷Gz76GJoN¬WU÷idaho-steelheads¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷3¬WN÷ALL¬AF÷Allen Americans¬JB÷fR5AFw1T¬WV÷allen-americans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷3¬AN÷n¬~AA÷nJLNXGik¬AD÷1511575500¬ADE÷1511575500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Colorado Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Eagles¬JA÷2D0jK1nb¬WU÷colorado-eagles¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷GOR¬AF÷Greenville Swamp Rabbits¬JB÷t4afJL14¬WV÷greenville-swamp-rabbits¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷1¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷674QYdxq¬AD÷1511575500¬ADE÷1511575500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rapid City Rush¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Rapid City Rush¬JA÷fmcrMNHo¬WU÷rapid-city-rush¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷TUL¬AF÷Tulsa Oilers¬JB÷YwdnLsXi¬WV÷tulsa-oilers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷3¬AN÷n¬~AA÷Q9KRWz7e¬AD÷1511575500¬ADE÷1511575500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utah Grizzlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAN¬AF÷Manchester Monarchs¬JB÷MD72HaWG¬WV÷manchester-monarchs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷8¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷5¬WM÷UTA¬AE÷Utah Grizzlies¬JA÷OSlaIuHA¬WU÷utah-grizzlies¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷0¬AN÷n¬~AA÷4bIbwwUR¬AD÷1511571900¬ADE÷1511571900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Quad City Mallards¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WIC¬AF÷Wichita Thunder¬JB÷hrJacvuo¬WV÷wichita-thunder¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬WM÷QUA¬AE÷Quad City Mallards¬JA÷GMRX1KWT¬WU÷quad-city-mallards¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬AN÷n¬~AA÷AyJfvJEL¬AD÷1511570100¬ADE÷1511570100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indy Fuel¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indy Fuel¬JA÷r9TP3t2H¬WU÷indy-fuel¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷FOR¬AF÷Fort Wayne Komets¬JB÷MaST20HN¬WV÷fort-wayne-komets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷3¬AN÷n¬~AA÷dYEjuaaF¬AD÷1511569800¬ADE÷1511569800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jacksonville IceMen¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville IceMen¬JA÷O6DO52X4¬WU÷jacksonville-icemen¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Gladiators¬JB÷2cCS4MnB¬WV÷atlanta-gladiators¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷E9Potup9¬AD÷1511568900¬ADE÷1511568900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toledo Walleye¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOL¬AE÷Toledo Walleye¬JA÷GtAG7O2h¬WU÷toledo-walleye¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷WOR¬AF÷Worcester Railers¬JB÷UqEK6rIb¬WV÷worcester-railers¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷8CYeJHxd¬AD÷1511568000¬ADE÷1511568000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kalamazoo Wings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAL¬AE÷Kalamazoo Wings¬JA÷zmCm4kd0¬WU÷kalamazoo-wings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷4¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City¬JB÷nNFi39B6¬WV÷kansas-city-mavericks¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷n3XaIyh2¬AD÷1511568000¬ADE÷1511568000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Norfolk Admirals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Norfolk Admirals¬JA÷Uo5d2TQC¬WU÷norfolk-admirals¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷FLO¬AF÷Florida Everblades¬JB÷8x401mtJ¬WV÷florida-everblades¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷zJQssLU2¬AD÷1511568000¬ADE÷1511568000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Reading Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Reading Royals¬JA÷fRL79pYu¬WU÷reading-royals¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷ADI¬AF÷Adirondack Thunder¬JB÷YHKB84mn¬WV÷adirondack-thunder¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷QmqiKcNk¬AD÷1511552100¬ADE÷1511552100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cincinnati Cyclones¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Cyclones¬JA÷2ZDu6BRm¬WU÷cincinnati-cyclones¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷WHE¬AF÷Wheeling Nailers¬JB÷tQCq5Vtf¬WV÷wheeling-nailers¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷EDumLw8q¬AD÷1511483400¬ADE÷1511483400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fort Wayne Komets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Fort Wayne Komets¬JA÷rkX8BX3Q¬WU÷fort-wayne-komets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷TOL¬AF÷Toledo Walleye¬JB÷pbJz7iCs¬WV÷toledo-walleye¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷MHHJx6wH¬AD÷1511481900¬ADE÷1511481900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Gladiators¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Gladiators¬JA÷zPT0DgZD¬WU÷atlanta-gladiators¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷CAR¬AF÷South Carolina Stingrays¬JB÷lSX4CDlK¬WV÷south-carolina-stingrays¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~~
4
1511609096
220
fixtures
SA÷4¬~ZA÷USA: ECHL¬ZEE÷fezk27hp¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷0nkKMwS4¬ZD÷p¬ZE÷IRHyT9Vp¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_fezk27hp¬ZJ÷2¬ZL÷/jegkorong/usa/echl/¬ZX÷01USA 003......0020000000169000ECHL 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷GbmKxRfE¬AD÷1511654400¬ADE÷1511654400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adirondack Thunder¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADI¬AE÷Adirondack Thunder¬JA÷OtUXWvW3¬WU÷adirondack-thunder¬WN÷REA¬AF÷Reading Royals¬JB÷2XSyWboA¬WV÷reading-royals¬AN÷n¬~AA÷YZNZUEy8¬AD÷1511654400¬ADE÷1511654400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Norfolk Admirals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Norfolk Admirals¬JA÷zLmwBc9p¬WU÷norfolk-admirals¬WN÷FLO¬AF÷Florida Everblades¬JB÷EBnsAHOj¬WV÷florida-everblades¬AN÷n¬~AA÷x8lGw7u8¬AD÷1511654400¬ADE÷1511654400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando Solar Bears¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Solar Bears¬JA÷SEzPY01i¬WU÷orlando-solar-bears¬WN÷CAR¬AF÷South Carolina Stingrays¬JB÷tIvTXKGc¬WV÷south-carolina-stingrays¬AN÷n¬~AA÷pYiOyoAK¬AD÷1511654700¬ADE÷1511654700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wheeling Nailers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WHE¬AE÷Wheeling Nailers¬JA÷AcSuVI0G¬WU÷wheeling-nailers¬WN÷WOR¬AF÷Worcester Railers¬JB÷llRqUxGM¬WV÷worcester-railers¬AN÷n¬~AA÷OOjSz5PQ¬AD÷1511656200¬ADE÷1511656200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fort Wayne Komets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Fort Wayne Komets¬JA÷WCGlTdVS¬WU÷fort-wayne-komets¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Cyclones¬JB÷8Y7GOGwp¬WV÷cincinnati-cyclones¬AN÷n¬~AA÷U5TfWOXs¬AD÷1511656500¬ADE÷1511656500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indy Fuel¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indy Fuel¬JA÷2e7KNzgj¬WU÷indy-fuel¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City¬JB÷tn6OMf8d¬WV÷kansas-city-mavericks¬AN÷n¬~AA÷SjnbVrml¬AD÷1511658300¬ADE÷1511658300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wichita Thunder¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIC¬AE÷Wichita Thunder¬JA÷I3k7ovoc¬WU÷wichita-thunder¬WN÷QUA¬AF÷Quad City Mallards¬JB÷dflBpb03¬WV÷quad-city-mallards¬AN÷n¬~AA÷04p6TMH0¬AD÷1511661900¬ADE÷1511661900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Eagles¬JA÷pGtOsdpM¬WU÷colorado-eagles¬WN÷GOR¬AF÷Greenville Swamp Rabbits¬JB÷O6uStGaS¬WV÷greenville-swamp-rabbits¬AN÷n¬~AA÷MDo2U22f¬AD÷1511661900¬ADE÷1511661900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rapid City Rush¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Rapid City Rush¬JA÷jHmFqIF9¬WU÷rapid-city-rush¬WN÷TUL¬AF÷Tulsa Oilers¬JB÷2iiJrxVF¬WV÷tulsa-oilers¬AN÷n¬~AA÷IuuBStX6¬AD÷1511661900¬ADE÷1511661900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah Grizzlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAN¬AF÷Manchester Monarchs¬JB÷fkWcyfNk¬WV÷manchester-monarchs¬WM÷UTA¬AE÷Utah Grizzlies¬JA÷GbXgxz8q¬WU÷utah-grizzlies¬AN÷n¬~AA÷dWwFR0nD¬AD÷1511662200¬ADE÷1511662200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Idaho¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IDA¬AE÷Idaho¬JA÷xEL2zExd¬WU÷idaho-steelheads¬WN÷ALL¬AF÷Allen Americans¬JB÷jHP6ZXi2¬WV÷allen-americans¬AN÷n¬~AA÷AZRdjpPD¬AD÷1511721000¬ADE÷1511721000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando Solar Bears¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Solar Bears¬JA÷4KDlbHU2¬WU÷orlando-solar-bears¬WN÷CAR¬AF÷South Carolina Stingrays¬JB÷rBChcyp9¬WV÷south-carolina-stingrays¬AN÷n¬~AA÷bck7hUjT¬AD÷1511722800¬ADE÷1511722800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brampton Beast¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷Brampton Beast¬JA÷xSvoCJCR¬WU÷brampton-beast¬WN÷TOL¬AF÷Toledo Walleye¬JB÷vyRC7wLr¬WV÷toledo-walleye¬AN÷n¬~AA÷OxW0k4vK¬AD÷1511723100¬ADE÷1511723100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Gladiators¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JAC¬AF÷Jacksonville IceMen¬JB÷nc6IvTTs¬WV÷jacksonville-icemen¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Gladiators¬JA÷AXrkdeaF¬WU÷atlanta-gladiators¬AN÷n¬~AA÷61L5lOgQ¬AD÷1511730000¬ADE÷1511730000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Reading Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Reading Royals¬JA÷tK5Mwmql¬WU÷reading-royals¬WN÷WHE¬AF÷Wheeling Nailers¬JB÷fN9Qx7bf¬WV÷wheeling-nailers¬AN÷n¬~AA÷Gz7yq2Hm¬AD÷1511733900¬ADE÷1511733900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kansas City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City¬JA÷pC2wz5rD¬WU÷kansas-city-mavericks¬WN÷QUA¬AF÷Quad City Mallards¬JB÷O21sZOcJ¬WV÷quad-city-mallards¬AN÷n¬~AA÷8A7Xqr2s¬AD÷1511733900¬ADE÷1511733900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wichita Thunder¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIC¬AE÷Wichita Thunder¬JA÷xnaVyRD0¬WU÷wichita-thunder¬WN÷KAL¬AF÷Kalamazoo Wings¬JB÷GxbZzoT6¬WV÷kalamazoo-wings¬AN÷n¬~AA÷fR5urMWg¬AD÷1511915400¬ADE÷1511915400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jacksonville IceMen¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville IceMen¬JA÷SzSNsH1J¬WU÷jacksonville-icemen¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Solar Bears¬JB÷vBVRtyHP¬WV÷orlando-solar-bears¬AN÷n¬~AA÷xjepstn0¬AD÷1512002100¬ADE÷1512002100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cincinnati Cyclones¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Cyclones¬JA÷djIgxePt¬WU÷cincinnati-cyclones¬WN÷REA¬AF÷Reading Royals¬JB÷zsHcyFvm¬WV÷reading-royals¬AN÷n¬~AA÷jgalt016¬AD÷1512003900¬ADE÷1512003900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kansas City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City¬JA÷hIB2zZgg¬WU÷kansas-city-mavericks¬WN÷KAL¬AF÷Kalamazoo Wings¬JB÷W8A6Zh9a¬WV÷kalamazoo-wings¬AN÷n¬~AA÷pGbhuKGC¬AD÷1512007800¬ADE÷1512007800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Idaho¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IDA¬AE÷Idaho¬JA÷QV9AYCO5¬WU÷idaho-steelheads¬WN÷TUL¬AF÷Tulsa Oilers¬JB÷vZDEXWwC¬WV÷tulsa-oilers¬AN÷n¬~
4
1511609096
752
Segítség: Ez a(z) ECHL 2017/2018 eredményeinek oldala a Jégkorong/USA szekcióban. ECHL 2017/2018 livescore, részeredmények és végeredmények, ECHL 2017/2018 eredmények és további információk - mindez megtalálható az Eredmenyek.com kínálatában. A(z) ECHL 2017/2018 eredményei mellett több mint 100 jégkorong versenysorozat eredményeit követheted a világ több mint 15 országából az Eredmenyek.com oldalain. Kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a téged érdeklő versenysorozatot (bajnokság, kupa, egyéb versenysorozat). ECHL 2017/2018 eredmények élőben, real-time frissítve.