Jégkorong »USA » USHL » 2017/2018

results
SA÷4¬~ZA÷USA: USHL¬ZEE÷hpL3ak1S¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷jwgyOCcC¬ZD÷p¬ZE÷vN9fhAMh¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_hpL3ak1S¬ZJ÷2¬ZL÷/jegkorong/usa/ushl/¬ZX÷01USA 003......0060000000177000USHL 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷E1VIGH4n¬AD÷1523829900¬ADE÷1523829900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Fargo Force¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SIÓ¬AF÷Sioux Falls Stampede¬JB÷vHC0zEfF¬WV÷sioux-falls-stampede¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷0¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬WM÷FAR¬AE÷Fargo Force¬JA÷dhNeyfu9¬WU÷fargo-force¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬~AA÷rsNZCZ3B¬AD÷1523818800¬ADE÷1523818800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tri-City Storm¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRI¬AE÷Tri-City Storm¬JA÷jFbiQTW7¬WU÷tri-city-storm¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷LIN¬AF÷Lincoln Stars¬JB÷hKxzkD98¬WV÷lincoln-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷1¬~AA÷lKNVDFl5¬AD÷1523750820¬ADE÷1523750820¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Central Illinois¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Steel¬JB÷vuemR9H1¬WV÷chicago-steel¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬WM÷CEN¬AE÷Central Illinois¬JA÷pIeqSk2e¬WU÷central-illinois¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BG÷0¬BI÷0¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬~AA÷rJvmMwsP¬AD÷1523750700¬ADE÷1523750700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cedar Rapids RoughRiders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CED¬AE÷Cedar Rapids RoughRiders¬JA÷rVW1FCIk¬WU÷cedar-rapids-roughriders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷MAD¬AF÷Madison Capitols¬JB÷QgM6EWXe¬WV÷madison-capitols¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷KvWEHckt¬AD÷1523750700¬ADE÷1523750700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Dubuque Fighting Saints¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAX¬AE÷Dubuque Fighting Saints¬JA÷4pLADjm2¬WU÷dubuque-fighting-saints¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷GRE¬AF÷Green Bay Gamblers¬JB÷I1OixzQ2¬WV÷green-bay-gamblers¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷hhUMFyKh¬AD÷1523750700¬ADE÷1523750700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Omaha Lancers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OML¬AE÷Omaha Lancers¬JA÷hKG4ZX9L¬WU÷omaha-lancers¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷SIÓ¬AF÷Sioux-City¬JB÷nsG8YiPR¬WV÷sioux-city¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷0¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷ATOREeZb¬AD÷1523750700¬ADE÷1523750700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Waterloo Black Hawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAT¬AE÷Waterloo Black Hawks¬JA÷lj2zUBXr¬WU÷waterloo-black-hawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷4¬WN÷DES¬AF÷Des Moines Buccaneers¬JB÷6RduTVnk¬WV÷des-moines-buccaneers¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷pr3fLFtP¬AD÷1523747100¬ADE÷1523747100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Youngstown Phantoms¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOU¬AE÷Youngstown Phantoms¬JA÷CntWKYfS¬WU÷youngstown-phantoms¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷2¬WN÷SUP¬AF÷Muskegon Lumberjacks¬JB÷URScGh3q¬WV÷muskegon-lumberjacks¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷6i4jMeRI¬AD÷1523666100¬ADE÷1523666100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tri-City Storm¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRI¬AE÷Tri-City Storm¬JA÷GKnNMfQF¬WU÷tri-city-storm¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷SIÓ¬AF÷Sioux-City¬JB÷YesSLEuM¬WV÷sioux-city¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷jeERRacs¬AD÷1523664300¬ADE÷1523664300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cedar Rapids RoughRiders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CED¬AE÷Cedar Rapids RoughRiders¬JA÷zoXxPPkn¬WU÷cedar-rapids-roughriders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷3¬WN÷DES¬AF÷Des Moines Buccaneers¬JB÷GdlzOq5h¬WV÷des-moines-buccaneers¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬~AA÷UoDVQJCm¬AD÷1523664300¬ADE÷1523664300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Steel¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Steel¬JA÷fmmvN3Kb¬WU÷chicago-steel¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷4¬WN÷CEN¬AF÷Central Illinois¬JB÷lAnrMNZ4¬WV÷central-illinois¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷4¬BF÷1¬~AA÷O8CZPwSg¬AD÷1523664300¬ADE÷1523664300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dubuque Fighting Saints¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAX¬AE÷Dubuque Fighting Saints¬JA÷2DjnLskB¬WU÷dubuque-fighting-saints¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷GRE¬AF÷Green Bay Gamblers¬JB÷pxtiK14H¬WV÷green-bay-gamblers¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬~AA÷xCGwPcs0¬AD÷1523664300¬ADE÷1523664300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Madison Capitols¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAD¬AE÷Madison Capitols¬JA÷M13K2ZYq¬WU÷madison-capitols¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷WAT¬AF÷Waterloo Black Hawks¬JB÷jy8O1glj¬WV÷waterloo-black-hawks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷3¬BF÷0¬~AA÷Kz6rOHd6¬AD÷1523664300¬ADE÷1523664300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Omaha Lancers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OML¬AE÷Omaha Lancers¬JA÷UR6S0D3d¬WU÷omaha-lancers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷3¬WN÷LIN¬AF÷Lincoln Stars¬JB÷WWpBPdtc¬WV÷lincoln-stars¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷bR4nNyCC¬AD÷1523664300¬ADE÷1523664300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sioux Falls Stampede¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIÓ¬AE÷Sioux Falls Stampede¬JA÷r7lFOGe3¬WU÷sioux-falls-stampede¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷FAR¬AF÷Fargo Force¬JB÷xUmJNzB9¬WV÷fargo-force¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷A1WbWukQ¬AD÷1523660700¬ADE÷1523660700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷USA U18¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷USA¬AE÷USA U18¬JA÷KYdT4M4U¬WU÷usa¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷SUP¬AF÷Muskegon Lumberjacks¬JB÷dfYYP5zt¬WV÷muskegon-lumberjacks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷1¬~ZA÷USA: USHL - Play Off¬ZEE÷hpL3ak1S¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷p0huNWCI¬ZD÷p¬ZE÷vN9fhAMh¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_hpL3ak1S¬ZJ÷11¬ZL÷/jegkorong/usa/ushl/¬ZX÷01USA 003......0060000000233000USHL - Play 015ay Off000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷h8f7r8SQ¬AD÷1524096300¬ADE÷1524096300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fargo Force¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FAR¬AE÷Fargo Force¬JA÷fV3ODIE6¬WU÷fargo-force¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷TRI¬AF÷Tri-City Storm¬JB÷lh3SCxUC¬WV÷tri-city-storm¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AM÷Visszavágó. A(z) Fargo Force nyert 2-0 arányban. ¬~AA÷EHe3qlDK¬AD÷1524096300¬ADE÷1524096300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sioux Falls Stampede¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIÓ¬AE÷Sioux Falls Stampede¬JA÷b3AFFvpf¬WU÷sioux-falls-stampede¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷LIN¬AF÷Lincoln Stars¬JB÷Gv5KEba0¬WV÷lincoln-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷2¬AM÷Visszavágó. Az állás döntetlen, 1-1.¬~AA÷2ct5ZKPE¬AD÷1524093300¬ADE÷1524093300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Muskegon Lumberjacks¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUP¬AE÷Muskegon Lumberjacks¬JA÷SnEJOKGu¬WU÷muskegon-lumberjacks¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷4¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Steel¬JB÷vNHNNvWo¬WV÷chicago-steel¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷5¬AU÷4¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷2¬AM÷3. forduló. A(z) Chicago Steel nyert 2-1 arányban. ¬~AA÷4nECMQ57¬AD÷1524009900¬ADE÷1524009900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fargo Force¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FAR¬AE÷Fargo Force¬JA÷tSwkaJaD¬WU÷fargo-force¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷TRI¬AF÷Tri-City Storm¬JB÷UsXWN2xE¬WV÷tri-city-storm¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AM÷1. mérkőzés.¬~AA÷Ik2foAr8¬AD÷1524009900¬ADE÷1524009900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Bay Gamblers¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Green Bay Gamblers¬JA÷8YVzNMiK¬WU÷green-bay-gamblers¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷MAX¬AF÷Dubuque Fighting Saints¬JB÷jcLuMt7Q¬WV÷dubuque-fighting-saints¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷1¬BF÷1¬AM÷Visszavágó. A(z) Dubuque Fighting Saints nyert 2-0 arányban. ¬~AA÷hCA8N6j1¬AD÷1524009900¬ADE÷1524009900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sioux Falls Stampede¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIÓ¬AE÷Sioux Falls Stampede¬JA÷KCkt1uV0¬WU÷sioux-falls-stampede¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷LIN¬AF÷Lincoln Stars¬JB÷2yuo0ap7¬WV÷lincoln-stars¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AM÷1. mérkőzés.¬~AA÷dt1bpUcE¬AD÷1524006900¬ADE÷1524006900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Muskegon Lumberjacks¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUP¬AE÷Muskegon Lumberjacks¬JA÷QkC7H0Fs¬WU÷muskegon-lumberjacks¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Steel¬JB÷KCBBGKUm¬WV÷chicago-steel¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷4¬BF÷2¬AM÷Visszavágó. Az állás döntetlen, 1-1.¬~AA÷WdMaPSLl¬AD÷1523923500¬ADE÷1523923500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Bay Gamblers¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Green Bay Gamblers¬JA÷fB77L9GF¬WU÷green-bay-gamblers¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷MAX¬AF÷Dubuque Fighting Saints¬JB÷YemU3sor¬WV÷dubuque-fighting-saints¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬AM÷1. mérkőzés.¬~AA÷AmL3Onye¬AD÷1523920500¬ADE÷1523920500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Muskegon Lumberjacks¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUP¬AE÷Muskegon Lumberjacks¬JA÷CnnY210l¬WU÷muskegon-lumberjacks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Steel¬JB÷69ox2LFf¬WV÷chicago-steel¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬AM÷1. mérkőzés.¬~
4
1524179049
519
fixtures
SA÷4¬~ZA÷USA: USHL - Play Off¬ZEE÷hpL3ak1S¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷p0huNWCI¬ZD÷p¬ZE÷vN9fhAMh¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_hpL3ak1S¬ZJ÷11¬ZL÷/jegkorong/usa/ushl/¬ZX÷01USA 003......0060000000233000USHL - Play 015ay Off000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷x8UwXKkH¬AD÷1524182700¬ADE÷1524182700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sioux Falls Stampede¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIÓ¬AE÷Sioux Falls Stampede¬JA÷4OcPGAvo¬WU÷sioux-falls-stampede¬WN÷LIN¬AF÷Lincoln Stars¬JB÷IRo7ufHo¬WV÷lincoln-stars¬AM÷3. forduló. Az állás döntetlen, 1-1.¬AN÷n¬~~
4
1524179049
1
Segítség: Ez a(z) USHL 2017/2018 eredményeinek oldala a Jégkorong/USA szekcióban. USHL 2017/2018 livescore, részeredmények és végeredmények, USHL 2017/2018 eredmények és további információk - mindez megtalálható az Eredmenyek.com kínálatában. A(z) USHL 2017/2018 eredményei mellett több mint 100 jégkorong versenysorozat eredményeit követheted a világ több mint 15 országából az Eredmenyek.com oldalain. Kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a téged érdeklő versenysorozatot (bajnokság, kupa, egyéb versenysorozat). USHL 2017/2018 eredmények élőben, real-time frissítve.