NHL menetrend, NHL sorsolás, következő meccsek

Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
bookmaker
Akár 15.000 Ft fogadási kreditekben új bet365 ügyfeleknek
A bet365 fogadási kreditekkel ad a feljogosító befizetése értékében (max. 15.000 Ft). A kredit tét nem része a nyereménynek. Feltételek, időhatárok és kivételek. 18+
NHL
2020/2021
Loading...
fixtures
SA÷4¬~ZA÷USA: NHL¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷tfLHSwA6¬ZD÷t¬ZE÷lUtSgDm3¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷2¬ZL÷/jegkorong/usa/nhl/¬ZX÷01USA 003......0000000000001000NHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷jZKmVxC7¬AD÷1620774000¬ADE÷1620774000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Capitals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WSH¬AE÷Washington Capitals¬JA÷lxIQT402¬WU÷washington-capitals¬GRA÷0¬OA÷pSdmPgRq-KGlEqPWo.png¬WN÷BOS¬AF÷Boston Bruins¬JB÷Y5soLCd2¬WV÷boston-bruins¬GRB÷0¬OB÷UeHV59Pq-UNioUH32.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jTkwZyKB¬AD÷1620777600¬ADE÷1620777600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Winnipeg Jets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Canucks¬JB÷rawzjZXm¬WV÷vancouver-canucks¬GRB÷0¬OB÷r3FCxxT0-bJNipUg0.png¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬JA÷lxvWjFIs¬WU÷winnipeg-jets¬GRA÷0¬OA÷nXNv31oe-UNioUH32.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OviN7aLC¬AD÷1620853200¬ADE÷1620853200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montreal Canadiens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oilers¬JB÷4CEpE6LT¬WV÷edmonton-oilers¬GRB÷0¬OB÷UmLMgigT-pnYWKDQl.png¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬JA÷AkFtFn6N¬WU÷montreal-canadiens¬GRA÷0¬OA÷rmLcPRlC-viUrIBA7.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷65DWZoun¬AD÷1620864000¬ADE÷1620864000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ottawa Senators¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Maple Leafs¬JB÷Q7K8iYIL¬WV÷toronto-maple-leafs¬GRB÷0¬OB÷WflzOsBN-MePmoAvf.png¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa Senators¬JA÷WpL4hE3F¬WU÷ottawa-senators¬GRA÷0¬OA÷SG4zwC8k-2mhTelgi.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷djGXFok6¬AD÷1620867600¬ADE÷1620867600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Avalanche¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Avalanche¬JA÷8QWCKo5b¬WU÷colorado-avalanche¬GRA÷0¬OA÷vTuaEfRq-4nm1QZ2R.png¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Kings¬JB÷x0yHJ5K4¬WV÷los-angeles-kings¬GRB÷0¬OB÷rRDf3Poe-00VvJie1.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nRNF7zAh¬AD÷1620867600¬ADE÷1620867600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Sharks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SJS¬AE÷San Jose Sharks¬JA÷QcmLkUXR¬WU÷san-jose-sharks¬GRA÷0¬OA÷8bIgWd96-IFjyR3ko.png¬WN÷VGK¬AF÷Vegas Golden Knights¬JB÷rwzmoltq¬WV÷vegas-golden-knights¬GRB÷0¬OB÷lKulpF6k-rB35tSMp.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷z1R6Vu7q¬AD÷1620867600¬ADE÷1620867600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St. Louis Blues¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Wild¬JB÷GOBju8NL¬WV÷minnesota-wild¬GRB÷0¬OB÷xl5EMJAN-00VvJie1.png¬WM÷STL¬AE÷St. Louis Blues¬JA÷M1Cntl8F¬WU÷st-louis-blues¬GRA÷0¬OA÷jFoX1u86-r5QqnjPm.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷21WimscC¬AD÷1620950400¬ADE÷1620950400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St. Louis Blues¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Wild¬JB÷Ol3lR1VS¬WV÷minnesota-wild¬GRB÷0¬OB÷xl5EMJAN-00VvJie1.png¬WM÷STL¬AE÷St. Louis Blues¬JA÷UR3pSsGM¬WU÷st-louis-blues¬GRA÷0¬OA÷jFoX1u86-r5QqnjPm.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OhWeMbz6¬AD÷1620954000¬ADE÷1620954000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Flames¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CGY¬AE÷Calgary Flames¬JA÷bVwjs5kG¬WU÷calgary-flames¬GRA÷0¬OA÷0UdKwb6k-0l1d6Qgb.png¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Canucks¬JB÷UeZorozA¬WV÷vancouver-canucks¬GRB÷0¬OB÷r3FCxxT0-bJNipUg0.png¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=0","IU":"\/res\/image\/data\/bookmakers\/17-16.png","BN":"bet365","BI":16,"BT":"A közvetítésekre földrajzi korlátozások vonatkozhatnak. A közvetítés megtekintéséhez pozitív számlaegyenleg vagy az elmúlt 24 órában történt fogadás szükséges. GamblingTherapy.org. 18+"}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vZXNQ23O¬AD÷1620954000¬ADE÷1620954000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Avalanche¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Kings¬JB÷zisHOi21¬WV÷los-angeles-kings¬GRB÷0¬OB÷rRDf3Poe-00VvJie1.png¬WM÷COL¬AE÷Colorado Avalanche¬JA÷6HxDPXne¬WU÷colorado-avalanche¬GRA÷0¬OA÷vTuaEfRq-4nm1QZ2R.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8rXurJjk¬AD÷1621036800¬ADE÷1621036800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Winnipeg Jets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Maple Leafs¬JB÷bLvZ0Oqr¬WV÷toronto-maple-leafs¬GRB÷0¬OB÷WflzOsBN-MePmoAvf.png¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬JA÷tth754yR¬WU÷winnipeg-jets¬GRA÷0¬OA÷nXNv31oe-UNioUH32.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷j57jrtcP¬AD÷1621107000¬ADE÷1621107000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edmonton Oilers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Canucks¬JB÷SnTMe449¬WV÷vancouver-canucks¬GRB÷0¬OB÷r3FCxxT0-bJNipUg0.png¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oilers¬JA÷YPTIdpk3¬WU÷edmonton-oilers¬GRA÷0¬OA÷UmLMgigT-pnYWKDQl.png¬AW÷1¬AN÷n¬~ZA÷USA: NHL - Play Off¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷E7JPQHvJ¬ZD÷t¬ZE÷lUtSgDm3¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷11¬ZL÷/jegkorong/usa/nhl/¬ZX÷01USA 003......0000000000001000NHL - Play O014ay Off000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷tWmxdppd¬AD÷1621120500¬ADE÷1621120500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Capitals¬ER÷1/8 döntő¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BOS¬AF÷Boston Bruins¬JB÷4Sb0a6fD¬WV÷boston-bruins¬GRB÷0¬OB÷UeHV59Pq-UNioUH32.png¬WM÷WSH¬AE÷Washington Capitals¬JA÷jPfd0nu7¬WU÷washington-capitals¬GRA÷0¬OA÷pSdmPgRq-KGlEqPWo.png¬AW÷1¬AN÷n¬~ZA÷USA: NHL¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷USA¬ZC÷tfLHSwA6¬ZD÷t¬ZE÷lUtSgDm3¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷2¬ZL÷/jegkorong/usa/nhl/¬ZX÷01USA 003......0000000000001000NHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷USA¬~AA÷GKbhtr3B¬AD÷1621195200¬ADE÷1621195200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Canucks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Canucks¬JA÷QsBjcC8Q¬WU÷vancouver-canucks¬GRA÷0¬OA÷r3FCxxT0-bJNipUg0.png¬WN÷CGY¬AF÷Calgary Flames¬JB÷WKBnbhgK¬WV÷calgary-flames¬GRB÷0¬OB÷0UdKwb6k-0l1d6Qgb.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Cnh1vMXN¬AD÷1621368000¬ADE÷1621368000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Canucks¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1618178434¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Canucks¬JA÷lYJTkU00¬WU÷vancouver-canucks¬GRA÷0¬OA÷r3FCxxT0-bJNipUg0.png¬WN÷CGY¬AF÷Calgary Flames¬JB÷KbFPjAof¬WV÷calgary-flames¬GRB÷0¬OB÷0UdKwb6k-0l1d6Qgb.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷O6c0T1OT¬AD÷1621454400¬ADE÷1621454400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Flames¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CGY¬AE÷Calgary Flames¬JA÷vV6RdTf1¬WU÷calgary-flames¬GRA÷0¬OA÷0UdKwb6k-0l1d6Qgb.png¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Canucks¬JB÷pfhOc9ue¬WV÷vancouver-canucks¬GRB÷0¬OB÷r3FCxxT0-bJNipUg0.png¬AW÷1¬AN÷n¬~
171
16
Hirdetés
Hirdetés
Értesítési beállítások
A böngésző blokkolta az értesítéseket
Beállítások
Sötét mód
Hirdetés
Hirdetés
Itt megtalálhatod a(z) NHL sorsolását, a holnapi meccseket és a teljes NHL szezon menetrendjét. Az Eredmenyek.com oldalain megtalálhatóak a(z) NHL meccsei, élő eredménykövetés, végeredmények, a meccsek állása, egymás elleni statiszikák és az oddsok összehasonlítása. A(z) NHL meccsei mellett további több mint 30 sportág több mint 5000 versenysorozatának eredményeit is megtalálhatod az Eredmenyek.com oldalain.
Továbbiak
Mobilalkalmazások
Mobilalkalmazásunkat a telefonodra optimalizáltuk. Töltsd le ingyen!
mockup